Help ons groeien:
200 euro voor elke nieuwe aangebrachte huishoudhulp:
- De aanbrengpremie bedraagt €200,00 bruto en wordt toegekend via de maandelijkse uitbetaling van het loon.
- De premie wordt toegekend aan de huishoudhulp die een nieuwe huishoudhulp aanbrengt bij TRIXXO Dienstencheques.
- De aangebrachte huishoudhulp moet minstens 150 uren effectief werken bij TRIXXO Dienstencheques binnen een periode van 6 maanden.
- De aanbrengende huishoudhulp moet nog in dienst zijn op het ogenblik dat de aangebrachte huishoudhulp 150 uren gewerkt heeft binnen een periode van 6 maanden.
- De premie wordt pas toegekend nadat cumulatief aan alle bovenstaande voorwaarden is voldaan.
100 euro voor elke nieuwe aangebrachte klant:
- De aanbrengpremie bedraagt €100,00 bruto en wordt toegekend via de maandelijkse uitbetaling van het loon.
- De premie wordt toegekend aan de huishoudhulp die een nieuwe klant aanbrengt bij TRIXXO Dienstencheques.
- De nieuw aangebrachte klant moet minstens 50 uren dienstverlening via TRIXXO Dienstencheques krijgen binnen een periode van 8 maanden.
- De aanbrengende huishoudhulp moet nog in dienst zijn op het ogenblik dat de nieuw aangebrachte klant 50 uren dienstverlening heeft gekregen binnen een periode van 8 maanden.
- De premie wordt pas toegekend nadat cumulatief aan alle bovenstaande voorwaarden is voldaan.
Jij helpt ons groeien, terwijl jij een centje kan bijverdienen. Een win-win, toch?
Tijdelijke valentijnsactie:
Wie in februari nieuwe kandidaat klanten aanbrengt, wordt door ons extra in de watten gelegd.
- Onze normale aanbrengpremie van €100 per startende klant blijft tijdens deze actie gewoon geldig.
- De extra prijs in februari: De collega die in februari de meeste kandidaat klanten aanbrengt ontvangt bovenop de eventuele aanbrengpremies een gastronomisch diner voor twee!
Voorwaarden:
Deelname aan deze actie is enkel mogelijk voor huishoudhulpen die actief zijn bij TRIXXO of Home Maid.
- Kandidaat klant doorgeven tussen 1/02/2026 en 28/02/2026 aan kantoor. Kan enkel schriftelijk: via WhatsApp, via de TRIXXO-app of per mail.
- Een correct aangebrachte kandidaat klant houdt in dat er minimaal een naam, telefoonnummer en/of e-mailadres doorgegeven moet worden.
- Er wordt 1 diner gegeven aan de TRIXXO- of Home Maid-huishoudhulp die de meeste kandidaat-klanten aanbrengt in de periode hierboven.
- Het diner wordt aangeboden in de vorm van een waardebon t.w.v. €200 en is niet inwisselbaar voor geld.
- Een klant kan maar 1 keer toegewezen worden aan een aanbrengpremie. In het geval dat meerdere huishoudhulpen dezelfde kandidaat klant doorgeven, ontvangt de huishoudhulp die deze klant als eerste doorgaf de eventuele premie.
- In geval van ex aequo ontvangt de huishoudhulp waarvan de meeste kandidaat klanten effectief opgestart zijn de waardebon.
- Kandidaat klanten die eerder aangebracht werden, worden niet meegenomen voor deze actie.
- De huishoudhulp met de meest aangebrachte kandidaat klanten wordt per mail geïnformeerd in de week van 2 maart 2026.