black decorative triangle
TRIXXO Jobs

Nieuws

10 redenen om als consulent bij TRIXXO Jobs te werken
29 april, 2024
Deel via:

Werken bij TRIXXO Jobs, dat is meer dan alleen een job. We zijn een hecht team vol getalenteerde mensen die er elke dag helemaal voor gaan om onze doelen te bereiken. Tegelijkertijd maken we samen veel plezier en wordt hard werk steevast beloond. Als groeibedrijf zijn wij steeds op zoek naar nieuwe collega’s om ons topteam te versterken. Wij geven jou alvast 10 redenen om te solliciteren bij TRIXXO Jobs.

Lees ook. 5 voordelen van werken als uitzendkracht

1. Omdat jij net als wij een commercieel & sociaal beestje bent

Ben jij commercieel en sociaal ingesteld? Top! Als HR Consultant, Office Manager, Sales Consultant, … komen deze eigenschappen zeer goed van pas! Jij vertegenwoordigt ons bedrijf als één van de ambassadeurs van TRIXXO Jobs.

2. Omdat je altijd al in een TRIXXO wagen hebt willen cruisen

Ook in het straatbeeld draag jij bij aan de zichtbaarheid van TRIXXO! Als deel van ons team krijg je niet alleen een leuke job, maar ook de kans om rond te rijden in één van onze opvallende auto's met TRIXXO branding.

3. Omdat we geloven in skills boven diploma’s

Wij geloven in diploma's, maar vooral in (jouw) skills. Heb je de ervaring en/of de drive om te slagen? Dan ben je bij ons aan het juiste adres!

4. Omdat je eXXtraaaa leuke collega’s wil hebben

Bij TRIXXO Jobs werken we hard, maar maken we ook veel plezier. Je krijgt er niet alleen collega's, maar ook een leuke vriendengroep bij.

5. Omdat wij geloven in groeikansen & opleidingen on the job

We geloven in jouw potentieel en bieden volop ondersteuning en groeikansen, alsook opleidingen on the job. Bovendien staan jouw leuke collega’s altijd voor je klaar om je de kneepjes van het vak te leren.

6. Omdat je graag deel uitmaakt van een winning team

Wist je dat TRIXXO Jobs 3 jaar op rij werd uitgeroepen tot snelst groeiende bedrijf van Limburg? Daarmee schreven we meteen ook een record op onze naam! Bij TRIXXO Jobs maak je deel uit van een winnend team. Samen gaan we voor succes en streven we naar de beste resultaten.

7. Omdat je aanwezig wil zijn op onze legendarische feestjes

Bij TRIXXO Jobs hebben we ‘Work hard play hard’ als het ware uitgevonden. Onze (personeels)feesten zijn dan ook le-gen-da-risch! Als onderdeel van ons team ben je altijd welkom op onze gezellige en onvergetelijke evenementen.

8. Omdat wij onze eigen Arena hebben

De TRIXXO Arena om precies te zijn. En jij mag hiervan meegenieten! Als TRIXXO-collega scoor je regelmatig tickets voor de leukste optredens en shows.

9. Omdat we elk jaar een fantastische Familiedag organiseren

Als kers op de taart organiseren we elk jaar een fantastische Familiedag, waar je samen met je gezin kunt genieten van een dagje pretparkplezier. Een traditie waar we trots op zijn!

9. Omdat wij jouw XX-factor willen ontdekken

Bij TRIXXO Jobs willen we jouw unieke talenten ontdekken en benutten. We gaan samen op zoek naar jouw XX-factor en helpen je deze ten volle te ontwikkelen.

Klinkt werken bij TRIXXO Jobs als de perfecte match voor jou? Bekijk dan snel onze interne vacatures!

Tot binnenkort? 

TRIXXO Nieuws

Bekijk ook deze artikels