black decorative triangle
TRIXXO Jobs

Nieuws

TRIXXO Jobs wint Trends Gazellen
10 maart, 2021
Deel via:

Begin dit jaar werden we met maar liefst 5 dochterondernemingen genomineerd als Trends Gazelle. Nog straffer: één van deze, met name TRIXXO Jobs, is nu door Trends uitgeroepen tot dé Trends Gazelle van Limburg!

Voor het eerst genomineerd als Trends Gazelle en meteen uitgeroepen tot ambassadeur. En of we daar trots op zijn. 

De sleutel van dit succes? 

Dat is ons team

“Een fantastische eer”, vindt Frank Vliegen. “We wisten natuurlijk zelf wel dat we het goede groeiritme te pakken hadden, maar dat we meteen zouden uitgeroepen worden tot de snelste stijger in de hele provincie, overtreft zelfs onze verwachtingen. De verdienste ligt volledig bij ons team. Ik omschrijf hen als ‘ondernemers zonder het zelfstandige statuut’. Het zijn stuk voor stuk mensen die houden van uitdagingen, grenzen kunnen verleggen en iedere dag strijden voor de perfecte dienstverlening aan klanten en uitzendkrachten. Het is duidelijk dat deze ingesteldheid echt het verschil maakt. En nogmaals: daar zijn we heel fier op.”

De cijfers spreken dan ook voor zich. Terwijl de uitzendsector in het coronajaar met 15% achteruit boerde, wist TRIXXO Jobs een organische groei van 20% te realiseren. “We hebben nooit angstig afgewacht wat er op ons af zou komen, maar hebben het heft in eigen handen genomen en zijn blijven investeren”, aldus Frank Vliegen. “Ondanks alles hebben we in 2020 maar liefst 10 nieuwe kantoren geopend, een ritme dat we ook dit jaar zeker willen aanhouden.”

Daarmee is het duidelijk dat TRIXXO Jobs de komende jaren nog vaker in deze hitparade zal te vinden zijn. “Dat leidt geen twijfel”, stelt Vliegen vastberaden. “In 2021 mikken we op een omzet van 100 miljoen, komende van 64. En dat in een periode dat corona nog steeds in alle hevigheid woedt… De groei die we vooropstellen bestaat voor 2/3 uit organische toename, voor 1/3 uit overnames. Wat dat betreft mikken we op 6 nieuwkomers voor het uitzendgebeuren en zelfs 12 in de dienstencheques. West-Vlaanderen, Wallonië en Nederland staan hoog op onze wish-list. Wees maar zeker: TRIXXO Jobs heeft de smaak van de Trends Gazellen goed te pakken!”

En onze klanten

We willen ook graag van deze gelegenheid gebruik maken om onze klanten te bedanken. Onze CEO Frank Vliegen staat hier dan wel te blinken met deze fantastische trofee, maar we konden dit niet verwezenlijken zonder hen. Want enkel door al deze fantastische ondernemers in onze Belgische economie kunnen wij als uitzendbureau groeien en investeren. Bedankt!

TRIXXO Nieuws

Bekijk ook deze artikels